kamila44444

Video z CD do PC

Mám jedno video nahrané na CD. Dá se nějak převést do PC? V kameře ani nikde jinde ho nemám, pouze na CD, ale chtěla bych ho i v PC. Asi to nejde co? :DD

Nejlepší odpověď
Bedy

Vložte to CD do počítače. Pokud tam bude jeden soubor, tak ho stačí běžným způsobem zkopírovat jako kopírujete ostatní soubory v počítači.
Pokud tam budou složky AUDIO_TS a VIDEO_TS, tak stačí vzít program Format Factory a pomocí něj to DVD přetvořit do videosouboru. Stačí program Format Factory spustit, tam kliknout vlevo na ROM zařízení/CD/DVD/ a tam to už uvidíte.

Format Factory stáhnete z http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/ Při instalaci odmítněte Toolbar či jiný nabízený program.

Další odpovědi
Alesh

Z popisu bych řekl, že je to jen něco vypálené na CD, čili je to v nějakém formátu MOV, AVI apod. Pak stačí soubor klasicky překopírovat, ne? 😉 Pokud to má nějaký specifický formát, pak je to potřeba převést. Nástrojů je celá řada, můžeš zkusit třeba ten freewarový FormatFactory.