Marvan

Video pero – někdo nějaké zkušenosti

Chtěl bych si koupit Video pero jentak na blbnutí. Máte někdo nějaké zkušenosti, třeba na co si dát pozor nebo jestli to vůbec stojí za to?
Kupoval bych odtud http://inzerat.i-bazar.cz/1990615-video-pero/

Nejlepší odpověď
led

Používa sa bežne miesto bloku.
Ale pozor použitie musíte oznámiť zúčastneným a musíte mať ich súhlas, inač je to trestné.
Používam podobnú minikameru namontovanú na bicykli (tam je to beztrestné) a som spokojná

Další odpovědi
tom004

Používám ho už delší dobu.Je s tím na různých akcích,hlavně pro děti,dost legrace,ale opravdu je třeba všechny,v tomto případě dospělé, s tím,že to točím tímto,vlastně skrytým,způso­bem,seznámit.Mů­že se klidně stát,že ten,kterému to nevadilo,má najednou výhrady.Takže,na­točím,předvedu,a od organizátora si nechám potvrdit souhlas.A není to žádná zbytečná věc.

chudst

Jasne, je to skvela vecicka :) Led ma sice pravdu, je potreba souhlas vsech stran… ale myslim, ze pokud to budes pouzivat jen u kamaradu, u kterych vis, ze nezkazi zabavu, tak zadny problem z toho mit nebudes.

anonym

V katalogu uz jsem videla i zapalovac s kamerou , kozeny pasek s kamerou , kameru v hodinkach , v digitalnim budiku… ale nechci si to koupit. Jako legrace budiz … ale asi jak pro koho.
🙂 -iv-

Hlada

Odtud bych kameru nekupoval. Podívejte se na Aukro, dají se koupit mnohem levnější se záznamem na kartu, což je výhodnější, umí dělat i fotky. Mám ji, funguje dobře, mohu doporučit. Je dobré ji koupit od prodejce, který k ní dodává návod s odkazem na stránky výrobce, odkud se dá stáhnout ovladač s dalšími funkcemi.