GangstaHelper

Video na youtube?

Nemá někdo adresu na video, bylo to myslím z nějaké britské verze nebo alternativy superstar.

Byl to sestřih všech, kteří „zpívali“ v úplně tom nejzákladnějším výběrovém kole (castingu) písničku „Dont you wish your girlfriend was hot like me“ a jednotlivé úryvky na sebe navazovaly.

Díky

Nejlepší odpověď
Losos

Nemám

Další odpovědi
nabocklisha

treba toto?

http://www.you­tube.com/watch?v=3sEt5m8­5Y4Q&feature=Pla­yList&p=EC5EBE41791CB8E6­&playnext_from=PL&pl­aynext=1&index=8