opa

Vídeo na Skype

Co mám nastavit abych mohl poslat video na SKYPE??? PŘESNĚ: JAK PŘIDAT VÍDEO DO CHATU.Děkuji.

Odpovědi
anonym

pokud máte spuštěný Skype a potřebujete poslat dotyčnému video,tak v prvé řadě musí být on přihlášený,vy tam kde četujete klikne na záložku „sdílet“ jakmile se vám otevře nabídka,tak kliknte na soubor,otevře se vám okno a vy se proklikáte k videu,které chcete poslat,kliknete na něj a on se přidá coby soubor do četu,teď právě záleží na protějšku aby dal soubor přijmout,jakmile si ho dá uložit,nevím třeba na plochu,tak si ho může spustit,toť vše.
chce to Skype verzi aspoň 4.1