Kelt

Viděli jste ve zprávách německého virologa a slyšeli jste, co říká?

Německý virolog nedoporučuje nošení roušek, protože to udělala Čína a Korea a v Německu to není demokratické. Nejhorší na tom je , že ten člověk se jmenuje Kekulé, a je docela možné, že je to potomek objevitele benzenové struktury. Co vy na to? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Kekule dostane přes kule. Vždycky se najde nějaký blbec, který se chce zviditelnit.

Další odpovědi
Edison

Další nepodložená fakenews??? Tyhle výroky je NUTNO zdrojovat!!!

autacek

Nevypadalo to jako odborné vyjádření epidemiologa, či virologa, ale jako plácání do vody holou rukou. Možná tak ale sledují místo oslabení a zhroucení ekonomiky naopak drsnou reformu penzijního systému a ulevení sociální sféře ve prospěch orouškovaných migrantů.

Pepa25

Různých vyjádření (i zkreslených) jsou mraky. Tady především chybí zdroj (co je to „ve zprávách?“) Alexander Kekulé je přední německý virolog, který vydal k epidemii spoustu různých vyjádření (dost také záleží za jaké sitruace), podobně jako p. Prymula.

Edison

Keplere, jen jestli to v tomhle případě není Kelt…