Raddess

Viděli jste už tohle? Jaký je váš nazor? Co říkáte na ilumináty?

http://www.vi­deacesky.cz/se­rialy-online-zdarma/odhaleni-hudebniho-prumyslu-1-odkazy

Odpovědi
Kohut57

Je toho ještě mnohem více, a je záslužné na to , byť opakovaně, upozorňovat. Díky.

arygnoc

nemám rád konšpiračné teórie.
neverím na UFO, iluminátov, Boha, čerta a poctivých politikov.

sú to iba špekulácie s cieľom ohromiť.

Rocker

Jsou to jen nesmysly.Už jen proto,že na světě jsou miliony kapel a písní,není možné,aby je všechny někdo ovládal.Navíc většina z toho,co jsem viděl v prvních dvou dílech nemá s hudbou nic společného.

.m.a.t.a.

Podle mně rain man není ďábel, kapely nejsou upsané Buhu, ale něco jako illumináti a NWO existuje. Ovšem nelíbí se mi co se děje ve světě za našimi zády a jak je člověk bezmocný proti „řidičům“ světa. když si projedeš minulost a přítomnost illuminátů, jejich cíle se trochu mění. Ovšem je celkem dost důkazů na to, že něco takového je, ale pořád to je jen konspirační teorie. Musíme zůstat nohama na zemi, ale pořád dál vstřebávat informace a pokoušet se je řadit mezi pravdivé a nepravdivé. Ano, je divné, že na mnoho klipech lze vidět vševědoucí oko… Zbývá jen otázka, kdo všemu tomu věří a čemu chceš věřit ty.