briketka10

Viděli jste už sochu Věry Špinarové?

Dnes ji ukázali ve zprávách.
Líbí se Vám? Mě ne. Je ošklivá.
Takovou hrůzu si tato zpěvačka
nezaslouží!
https://www.no­vinky.cz/kultu­ra/486321-ostrava-ma-sochu-very-spinarove-ne-vsem-se-libi.html

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

To dělal někdo na drogách ,
Jak řekl její syn ve zprávách ,to nemá s jeho matkou nic společného .
A má pravdu .

Další odpovědi
Drap

Neviděl. Podle fotografie si myslím, že ji poměrně věrně zachycuje.

Kepler

Viděl. Není to krasavice, ale je realistická. Tak opravdu vypadala. Není důležitá podoba, ale její jedinečný hlas. Naproti tomu Lenin taky nebyl bůhvíjaký částečně židovský fešák, ovšem tisíce soch ho idealizují. To už snad nemusíme mít zapotřebí.

zjentek

Ahoj briketko. Byl jsem v Husově sadu v podvečer. Už se smrákalo, ale… inu, vypadá to, že pan umělec do díla vdechl i trošku toho alkoholového podpisu, který si paní Věrka s sebou životem nesla.

dubraro

Viděl. Nelíbila. A to jsem paní Špinarovou osobně znal. Ono je asi těžké udělat sochu, když nemáte model. Připadá mi to, jako by sochař měl několik fotek z různých období jejího života a udělal z nich jakýsi průměr.
Dnes ráno jsem slyšel v rádiu, že její syn žádá sochu odstranit a chce se s magistrátem soudit.

Klaproth

Neviděl.

Emefej

Neviděl. Ani jsem netušil, že taková socha existuje.