annas

K čemu je vám to dobré, Zřejmě počítáte s tím, že pojedete do Kalifornie a
budete dražit sklad a získáte za svou nejvyšší nabídku vše, co ve skladu je.

Měla by vám stačit pozitivní reakce na Novinkách, když jste zdejší odpovídající nazval suchary, takže i přesto hurá na cestu.

Další odpovědi
elkon

Nemusím vidět všechno. Je to otázka vkusu. A navíc mě zmíněný web nezajímá.

Pepa25

Aleši, když něco napíšete do diskuse na Novinkách, tak už to nemusíte dávat i sem 😉

Kazatel

Na Novinkách se to kupodivu setkalo s pozitivní reakcí, evidentně ne všude jsou takoví suchaři.