CTTON

Viděli jste také běhat po městě fretky?

Ja včera celou rodinku fretek.

Zdroj obrázku: Pixabay.com
--

Viděli jste také běhat po městě fetky?

Nejlepší odpověď
Malvína

Fretky ne, fetky poměrně často.

Další odpovědi
Emefej

Pár fetek už jsem ve městě viděl, moc neběhaly, spíš se pouze potácely.

zjentek

Jsou to kuny, většinou teda skalní ty fretko kriste pane.

Drap

Fetka netuším co je? Že by zfetovaná studentka? Fretky jsem viděl.

Rokio

Včera jsem viděl člověka držící v ruce fretku, jak přechází přechod pro chodce, který se nacházel nedaleko domu mého otce.

GM

Fretky ne, ale kuny, mívají občas za šera poradu u našeho domu, jsou 3 – 4. Už nakoukly i pod kapotu mého auta, vykousaly mi trochu vatové izolace, kabely zatím nechaly na pokoji.