Mimozemšťan

Viděli jste někoho, jak pracuje, nebo dokonce jste sami pracovali?

nejedná se o problémy s rómským etnikem, ale robot (člověk) nikdy neví co má podat za otázku

Nejlepší odpověď
anonym

Tak ta otázka je určitě z jiné galaxie!

Další odpovědi
led

k titulku otázky:
Vážený Mimozemšťan, ak sa spustíš na povrch planéty Zem, zistíš, že sú aj ľudia, ktorí pracujú. Predpokladám, že vieš, čo je to práca, aby si bol schopný túto ľudskú činnosť rozoznať od ničrobenia.
k popisu otázky: zjavne nielen že nevieš čo máš podať za otázku, ale nevieš ju ani správne položiť.
Ale možnože má pravdu kolega barbakan a si kdesi v inej galaxii.

jáára

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=apvvF8KWU74

Mimozemšťan

čo je to ta „led“ za 'čoveka"? čo to brebtá z breptačku?

asi chybně nastavený robot

led

R.U.R.