WTLS

Viděli jste někdy polární záři?

Viděli jste někdy polární září?
Jak jste se u toho cítili a kde to bylo?

https://pixaba­y.com/illustra­tions/northern-lights-landscape-aurora-2122087/

Nejlepší odpověď
Kepler

Zhruba před 10 lety byla viditelná i v ČR, byla ale slabá.

Další odpovědi
Drap

Zvláštní pocit, na který se vzpomíná. Viděl jsem ve Finsku a v ČR

Edison

Jj… Ve Švédsku a v Estonsku. Krásný zážitek.

Malvína

Neviděla a je to můj sen. V Norsku nebo Finsku ji zažít 🙂

paul1

Viděl jsem ji nad Prahou, bylo to někdy okolo roku 1958, byla červená s odstíny a pruhy slabě zelené. Tenkrát jsem hned nevěděl, že je to polární záře, dočetl jsem se o tom až druhý den v novinách.

GM

Kdysi dávno v mládí nad Brnem, slabou.

Dochy

Kdysi dávno byl v Čr viditelný nějaký její odlesk. Jen myslím, že to bylo výrazně víc než 10 let… tak 20–25.

Emefej

Viděl několikrát. Na Islandu a v Norsku.