Avatar uživatele
autacek

Viděli jste někdy někde, i ve světě, někoho s respirátorem i rouškou současně? Nebo je to zas nějaká „babišovina“?

Zajímavá 0 před 1492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Možno budete prekvapený, ale ano. ak pozriete moje odpovede k tejto téme, tak o tom aj píšem.
Žiadna „babišovina“ ale ohľaduplnosť voči druhým. Pokiaľ používate respirátor s výfukovým ventilom typu FFP3 tak tí, ktorí nechcú „dýchať“ na iných, majú cez neho rúšku. Týmto spôsobom aj čiastočne predlžujú životnosť respirátoru, aj nedýchajú prípadnú svoju nákazu na iných. textilnú rúšku po použití vyperú a ožehlia a majú pripravenú na ďalšie použitie. Súčasne aj ušetria (napriek vysokej cene respirátoru FFP3) vynaložené peniaze a neohrozia iných ani seba.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, taky jsem viděl ve světě, jak jim pěkně rostou čísla …
… proč myslíš, že je to babišovina ??? víš kdo a proč to doporučil ??? … si to zjisti, a pochopíš …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Ne. Myslím, že jenom u nás může něco takovýho někoho napadnout. Jinak… existují i respiky bez ventilků, kdyby tě to zajíalo. Ale zase FFP1, pár FFP2 a jen veeeeelmi málo FFP3 (ale taky jsem ho při courání po netu potkal).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud někdo bude provádět výklad na dané téma a v jedné ruce bude mít respirátor a ve druhé roušku, tak je to docela možné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek