kurec

Viděli jste někdy v přírodě v ČR lasičku?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jakou lasičku, kolčavu, nebo hranostaje? Jako myslivec jsem mnohokrát viděl obě. A na půdě jsme měli kunu.

Další odpovědi
agentpv

…viděl, většinou přebíhat přes cestu. Viděl jsem i kunu, lišku a taky NORKA, hryzce vodního, kunu (4 nohého bobra ještě néé) podél řek a potolů na jihu Moravy. Chodívám do přírody, ale nejsem myslivec.

Drap

Ano, mnohokrát oba druhy. Dokonce už i letos jsem zahlédl kolčavu s pěti mladými.

paul1

Jo , před časem běžela, či spíše skákala přes naši zahradu. Soused měl na pozemku narovnané desky a když je rozebíral, tak ji vyplašil, asi tam hnízdila.

elkon

Ano. Často i veverky.

Nandi

Ano

Mc Merkurion

… jo, živou, a občas i mrtvou …