Nassin

Viděli jste nějaké filmy s The Beatles?

Který se vám líbil nejvíce?
U mne to byl Help.

Nejlepší odpověď
Kepler

Viděl jsem všechny. Největší dojem na mně udělal Perný den. Běžel tehdy v kinech, byl jsem z něj nadšený a dá se říci, že od té doby se ve mně probudil zájem o hudbu.

Další odpovědi
Drap

Perný den, Help a i animovanou Žlutou ponorku. Perný den a Help dokonce několikrát. Perný den se mi asi líbil nejvíce.

Kelt

Perný den i Help snad 20 x. Dávali to každý rok v klubu a kromě toho to mám stažené a pak Yellow submarine, ale to bylo kreslené. A neříkám, že se mi to líbilo, mám to kvůli těm písničkám, ten anglický humor je trochu odlišný od našeho.

Emefej

Viděl jsem všechny, nejvíc se mi líbil Perný den.

Speed77

Kdysi Perný den, myslím.

Rokio

Neviděl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Kelt
I mne se nelíbila Žlutá ponorka, ale co bychom chtěli za 3 Kčs, že?

Kelt

Pro Nassin
Nevím, kolik ty filmy stály. Ale nejde mi o děj, ale o písničky. A všechny filmy jsou zhruba dějově i myšlenkově stejné. Podívám se, zasměju, ale písničky si vychutnám.