Avatar uživatele
Drap

Viděli jste nebo potkali v poslední době nějakého kreténa ?

Nemyslím teď nikoho z politiky, tam je to ke shlédnutí každý den, ale myslím v běžném životě.
Přikládám záběry několika takových:
http://letecka­posta.cz/359834480
Doplňuji:
Musím souhlasit s vámi, každý den člověk na některého narazí, ale tito jsou opravdu elita. Podobné věci snad normálního člověka ani napadnout nemohou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, iceT, Bublinnka, briketka10 před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

to je tak, když se machruje :{D> pěkné. Jináč o kretény není v životě nouze… u těchhle se člověk aspoň pobavil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

no ta koule byla asi nejhorší fuj a ten výbuch mohl být dost nebezpečný..
a ty nákupní košíky mi připomněly „blbečka“ při pátečním nákupu v Glóbusu, když mi najel kolečkem na nohu a ani se mi neomluvil !!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ar

„Viděli jste nebo potkali v poslední době nějakého kreténa ?“

Tak tomu se ani nedá uniknout, pokud vyjedeš na silnici. Tam jich člověk potkává hafo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Účastníci takovýchto záběrů jsou vhodnými kandidáty na Darwinovu cenu,jinak to nevidím.
Některé záběry jsou i na pohled bolestivé,zejména ten polonahý …na motorce nebo ti …,co se snažili parodovat Indianu Jonese.Mimochodem-z čeho byla ta koule,že to tak křuplo?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každou chvíli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Asi ano.
Lidi, kteří neví roupama co dělat, vidno na silnicích mnoho. Nebo cyklisty na dětském hřišti..
To jsou ti kreténi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Kyždý den – hned jak se ráno podívám do zrcadla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

každý den v práci nejmíň jednoho… smutné na tom je, že je to téměř pokaždé jiný člověk… :/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

venkovane dala bych palec, ale to néé..

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek