Drap

Viděli jste nebo potkali v poslední době nějakého kreténa ?

Nemyslím teď nikoho z politiky, tam je to ke shlédnutí každý den, ale myslím v běžném životě.
Přikládám záběry několika takových:
http://letecka­posta.cz/359834480
Doplňuji:
Musím souhlasit s vámi, každý den člověk na některého narazí, ale tito jsou opravdu elita. Podobné věci snad normálního člověka ani napadnout nemohou.

Nejlepší odpověď
quentos

to je tak, když se machruje :{D> pěkné. Jináč o kretény není v životě nouze… u těchhle se člověk aspoň pobavil.

Další odpovědi
briketka10

no ta koule byla asi nejhorší fuj a ten výbuch mohl být dost nebezpečný..
a ty nákupní košíky mi připomněly „blbečka“ při pátečním nákupu v Glóbusu, když mi najel kolečkem na nohu a ani se mi neomluvil !!

Ar

„Viděli jste nebo potkali v poslední době nějakého kreténa ?“

Tak tomu se ani nedá uniknout, pokud vyjedeš na silnici. Tam jich člověk potkává hafo.

iceT

Účastníci takovýchto záběrů jsou vhodnými kandidáty na Darwinovu cenu,jinak to nevidím.
Některé záběry jsou i na pohled bolestivé,zejména ten polonahý …na motorce nebo ti …,co se snažili parodovat Indianu Jonese.Mimochodem-z čeho byla ta koule,že to tak křuplo?:-)

anonym

Každou chvíli.

led

Asi ano.
Lidi, kteří neví roupama co dělat, vidno na silnicích mnoho. Nebo cyklisty na dětském hřišti..
To jsou ti kreténi?

venkovan

Kyždý den – hned jak se ráno podívám do zrcadla.

Ella

každý den v práci nejmíň jednoho… smutné na tom je, že je to téměř pokaždé jiný člověk… :/

briketka10

venkovane dala bych palec, ale to néé..