Avatar uživatele
Drap

Viděli jste, nebo jste se setkali s něčím neuvěřitelným v dopravě ?

Přikládám několik neuvěřitelných obrázků k tématu
http://letecka­posta.cz/186445929

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, kapka, Andělé, veruska před 4393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

S takovými extrémními případy ne. Ale vzpomínám, když jsem jednou spěchala na autobus, viděla jsem kousek dál kutálet se něco žlutého a plno lidí kolem. Až jsem došla blíž, zahlédla jeden jen rozšlápnutý pomeranč, který se povaloval v prachu. Najednou liduprázdná ulice … Pomeranče vypadly zřejmě ze špatně zajištěného auta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

to mimino v kyblíku je perfektní :D
a já když jsem v sobotu vystupovala z trolejbusu upadla mi lítačka, byla tam revizorka a říká mi „jen se držte ať nespadnete já vám ji zvednu“, viděla moji ruku a myslela si, že ji mám umělou, měla jsem ji totiž oteklou a oranžovou, tak jsme se se ségrou smály až domů :DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hustý!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Je to nádherný. Mám daleko prostinkou situaci. Pustil mě sednout v autobusu jeden nedospělec. Je mi 75 let a měl jsem nabourané koleno z basketu. Tak jsem byl vděčný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

na youtube je dost podobných videí.Třeba Tatra bez přeního kola a jede po silnici,nebo chlap v SUV a vozejk bez kola-místo něj větev atd…V rusku tohle bývá běžně..
Já jsem jednou u nás ve vesnici udělal pozdvižení když jsem jel přes náměstí s lakatošem a táhnul klády po silnici-nojo bohužel jsem neměl odvoz.tak jsem to táhnul po silnici .klády měly cca 12m.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Viděla jsem jak chlapík stál za autem na přívěsu a držel lednici která byla stejně vysoká jako on. Zajímalo by mě jak daleko dojeli než mu spadla 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek