zjentek

Viděli jste, jak Lisbonová slepila Janeovi ten jeho oblíbený hrníček?

@alien: A to je právě to úskalí poznání. Nadarmo se neříká, že nic není zadarmo.

Dík za odpověď, je to pro mě něco, jako když Jane dostane slepenej svůj dávno zapomenutý hrníček. (; D; D;

Nejlepší odpověď
Schluker

Ne.

Další odpovědi
aliendrone

Ne, ale je mi jasné, že to na tebe muselo zapůsobit MOHUTNÝM dojmem. Eh, jak ti závidím, já už nad většinu věcí nebo jevů udělám jen „hmm…“, pokud vůbec. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.