Alča M.♥

Viděli jste horor „Dům voskových figurín?“

Viděli jste horor „Dům voskových figurín?“ A co na něj říkáte?

Nejlepší odpověď
Drap

Neviděl. Nedívám se na běžné horory. Pokud chci vidět horor a i komedii, tak si pustím přenos z poslanecké sněmovny.

Další odpovědi
Sea

Ano, už je to delší doba. Pár dobrých scén a okamžiků, konec podle očekávání-tzn, pouze dvě přeživší postavy. Takový vyumělkovaný. Scénář, kdy skupina lidí jede kamsi a zabloudí-pokud si dobře pamatuju, nebo jim kixne auto, tu nebyl poprvé a obávám se, že ani naposled. Z toho se vždy dá očekávat, že přežije 1 max. 2 lidi. Nebylo to moc originální, ale nebylo to nejhorší. Výkon Paris mě nenadchnul, ale ani neurazil.

fablen

Ano, bylo to již o dost dříve a byla jsem z něj tenkrát velmi nadšená.