j.a.n.a.

Viděli jste filmovou pohádku DEŠTOVÁ VÍLA?…?

Chci se zeptat jestli jste viděli filmovou pohádku DEŠTOVÁ VÍLA?Jestli ano,jak byste ji ohodnotily.
Já si myslím,že vystřídaly herce kteří jsou méně známí a tím pádem jim daly šanci.
Je to dobrá filmová pohádka.

Nejlepší odpověď
quentos

otázka je sice jen a jen pro ženy (soudě podle „… jak byste ji ohodnotily?“), přesto odpovím – já ji neviděl, ale obsadit do rolí méně známé herce mohl být záměr. Vzpomeňme na válečný film „Tobruk“, kde záměrně taky nehraje žádná známá tvář, protože by to zabilo smysl filmu. U této pohádky mohl být podobnž záměr.

Další odpovědi
člověk

ZEPTEJTE SE ZA DVACET LET,JAK PŘEŽIJE,TAK TO JE DOBRÁ POHÁDKA