Viděli jste film Šílený Max Zběsilá cesta?

=============­=======

Co si o něm myslíte?

Mám se tedy koukat do konce?

Jsem asi v půlce, kdy má jeden týpek vykuchat tu těhotnou dívku.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano. Viděla a moc se mi líbil ta herečka patří mezi mé oblíbené.
Co si o něm myslím? Je takový Fantasy a plný masek, ale moc
hezký a o tom přeci kvalitní film má být. Psalo se, že je podle hry
Šílený Max, nebo komixu, ale povedl se jim 😁

Další odpovědi
iceT

Klidně se do konce koukni, i mě se tento film líbil.
Tu původní trilogii s Gibsonem jsem viděla kdysi několikrát, ale myslím, že dnes už by mi tento film neměl moc co dát, prostě je to už stará klasika,a to na některé staré filmy nedám dopustit.

Kepler

No, na to, jaké měl nadšené recenze a jak jsem se na něj těšil, tak mě trochu zklamal. Viděl jsem všechny díly, ale originální byl jen ten první. Ty ostatní jsou furt na jedno brdo. Jinak špičkové kaskadérské výkony, profesionálně uděláno.

Mc Merkurion

… ne …

zjentek

Pro mě nekukatelné. Ale ty se kukni.

anonym

Mc…, moc si mně nepotěšil, ale já na to kouknu celý. 🙂