terry

Viděli a poslouchali byste v hlavních TV novinách raději moderátory zralého věku nebo mladé tváře? Pokud sledujete.

Slyšela jsem na toto téma rozhovor v rádiu a jsme asi jedni z mála, jestli ne jediní, kteří mají tak mladé moderátory hlavních zpráv.
Prý dodávají zprávám více vážnosti a serioznosti.

Nejlepší odpověď
Funna

pokud myslíš hlavní zprávy na Nově, tak je úplně jedno kdo to modetuje, protože serióznosti by některým zprávám nedodal ani starý moderátorský kmet…

Další odpovědi
www

Je to přesně tak, jak slyšelas.
Možná právě díky našim veskrze nedůvěryhodným a pochmurným zprávám se to snaží televizní stanice řešit atraktivními moderátory, jejichž přednes není příliš profesionální.

Beer4Real

Na sexy mladší blondýnku se dívám s radostí i když jsou třeba celé zprávy o ničem :) za mě tam hažte jenom mladé maso!

BANAN93

já zase ve zprávách nepotřebuju vidět nějakou kočičku, která si prolezla pár postelema aby se tam dostala (Smetana :D už jen to méno že si hraje na něco) – na to si pustim porno
Doplňuji:
že je ten 4% pryč mi taky nevadí, té jeho kolegyně je mi líto

mosoj

Jde ti o zprávy nebo o ksicht ? Oni tam ty starší neradi vidí. Co kdyby si na něco vzpoměli a porovnali a nedej bože to dali najevo !