hanulka11

Viděla jsem v bazaru drtič větví – na co bych si měla dát pozor při případném nákupu?

Nebo byste jej v bazaru nekoupili? Co poradíte?Děkuji za názory .

Nejlepší odpověď
Sůwa

Na drtiči jsou nejdůležitější dvě věci – motor, a drticí nože. Chod motoru by Ti mohli předvést a u nožů stačí, jestli se k tomu typu dají koupit náhradní. Je dobře taky vědět, jak chceš s rozdrceným materiálem dál nakládat ( kompostovat, nebo do kamen) a jak silné větve budeš drtit. Nákupu v bazaru bych se nebála.

Další odpovědi
Drap

Hlavně na průměry které potřebuji drtit. Proč ne, i v bazarech bývá často velmi zachovalé a kvalitní zboží,

anonym

Ja bych tam pritahla 2 vetve a vyzkousela …
opravdu , bez legrace. A vse po sobe pak ale i uklidila.
S prackou ale nevim… 🙂 -iv-