what??

Viděla jsem satana,co mám dělat??????????

Nejlepší odpověď
Losos

Určitě si už nedávat další dávku ;)

Další odpovědi
Drap

Napiš o tom knihu, filmaři to určitě koupí.

mosoj

Nic, nebo jít k psychatrovi.

jendahun

Já jich vidím každý rok spoustu.Bohužel jich roste víc než praváků.
Někdy čéče vidím i čerty,to když se dívám na zpravodajství ČT.

IK

Vyspi se, najez se, jdi na procházku, udělej něco zdravého a něco prospěšného, zamysli se nad svým životem a nechoď mezi pověrčivé, zmatené a hloupé lidi.

marihuana

dej si jointa a bude ti lip!!!!!!

aramah

Jak vypadá? A co máš dělat?přestat pít :D

mrblackwell

Tak ho pozvy na rande.Myslím si,že by to mohla být dobrá partie.Chytněte příležitost za pačesy a nenechte si ji ujít.Uvidíte jak vám budou jiní závidět. :o))

poa.li

Zamysli se nad tím, co Ti to napovídá… Třeba to setkání bylo užitečné.

Damiana

A pak, že nerostou!

Pepelupe

prestat fajčit nebo jit k psichosuj

Ella

přestaň to hulit, holka…
jak víš že to byl Satan?? To by mě dost zajímalo…

Rocker

Toho vidím každou chvili.Satan je přezdívka mého bráchy.Jestli jsi viděla jeho,tak se nemáš čeho bát,je neškodnej:-)

venkovan

Využij příležitost jako Káča. Pokud nevíš, tak prostuduj populárně naučnou literaturu. Myslím, že se jedná o fakta zapsaná ve spisu pod názvem „Čert a Káča“.