terry

Viděla jsem něco, co bych koupila známé k Vánocům. Je to v lednu normální?

Nejlepší odpověď
iceT

Kup to, a schovej do dalších vánoc, budeš mít o starost míň. 🙂
Jsou lidi, co kupují dárky na vánoce průběžně celej rok, takže osobně na tom nic nenormálního neshledávám.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… život přeje připraveným …

gecco

Hlavně do prosince nezapomeň, kdes to schovala…
😉

cochee

Nojo, proč ne? Tedy, pokud to nepodléhá nějaké zkáze a la plíseň či hniloba…?

chachar1922

Normalni to je. Ja bych to hlavne asi ale nevydrzela dat to tomu dotycnemu az za takovou dobu :)
Hlavne to schovat do Vanoc tam, kde se to pred Vanocema najde :)

marci1

Je to normální, jen jestli vydržíš jí to až do Vánoc neprozradit. 🙂

Lamalam

Ty máš ale starosti. Dárky začínám řešit až okolo 20. prosince.

vlk.1408

terry, a to něco je něco typicky vánočního, protože pokud ne, tak dárek přeci můžeme věnovat kdykoliv, ne?!