irij

Viděl někdy někdo ve Vatikánu zlato a bohatství v rezidenci papežově?

Já ano. Krása. CHápu ale díky tomu, proč se kněží nesmí ženit( aby majetek zůstal cirkvi) a proč se lidé proti církvi bouřili.

Nejlepší odpověď
anonym

jedna věc je hlásat skromnost,druhá je jí dodržovat,také jsem měla štěstí kousiček té krásy zahlédnout,ale papež je prý světská bytost proto nám smrtelníkům nepřísluší hodnotit a posuzovat jeho hojnost,lidově řečeno máme držet pusu a krok

Další odpovědi
ten který je

Hodně jsem se zajímal o život mého praděda,který se zůčastnil bojů v 1.světové válce.Bojoval na Balkáně jako jízdní dragoun Rakousko- Uherské monarchie.Válku přežil,ale jizvy na duši měl do konce svého života.Po válce prohlásil že odmítá věřit v boha na základě jeho zážitků.Možná je toto jeden z důvodů…