Dana Nova

Viděl jste někdo film o apokalypse, kde na konci světa žena zabije svou dceru, aby netrpěla, ale pak nesmí do nebe?

Byl to americký film, 70.-80.léta. Dcera neustále přemlouvá matku, aby se kála, ale ta to neudělá. Víru ztratila, když dceru zabila. Mezi nimi zůstane propast.

Odpovědi
Edison

Něco mi to připomíná. Při apokalypse jsou zničena i vězení a i trestanci mají možnost dostat se do Království nebezského. Byla tam ta matka, dostala se do něčeho, co bylo právě mezi Nebem a Zemí a měla se ještě pořád kát, ale protože tu víru ztratila, do nebe se nedostala. Potkala se tam s někým, kdo zabil svého přítele, aby se ten dostal do Nebe, pak ale zabil sebe a kvůli sebevraždědo Nebe taky nemohl. A to byl tak nějak konec.

Je to ono?

elkon

Na kraviny nekoukám. Málokterý americký film mě zajímá, kromě některých akčních.