Vicodin dostupnost v ČR.

Zajímalo by mě jestli je možné tento lék (běžně k dostání např. v US) na předpis sehnat i u nás v ČR u nějakého lékaře, nebo jestli je u nás tento druh léku zakázán nebo nelegální.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
chudst

Divate se na House?

Kazdopadne – v Česku není v současné době žádný takový léčivý přípravek registrován. – nemuze byt predepsan.

V USA je kombinace hydrokodonu a paracetamolu od roku 1970 na seznamu kontrolovaných a hlídaných léčiv podle zákona Controlled Substances Act. Je také na seznamu Schedule III drug, což je stupeň, kdy je výroba a obchod s látkami na tomto seznamu pod ochranou vlády. A ne, neni „bezne dostupny“, ani v Americe.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vi­codin