3l

Vícesekční vypalování

DObrý den,chtěla jsem si vypálit jistý seriál na dvd.Vypálila jsem si první díl jako vícesekční,všechno šlo ok.Ale poté,co jsem k tomu vapálila i další díl,tak když jsem to spustila na dvd tak se mi neukázal v nabídce,pouze se mi rozbazil název prvního dílu.Vždy když mám vypálené na dvd nějaké složky,tak se mi jako první zobrazí menu,a dá mi na výběr jakou ze složek chci otevřít.Je to pro mě nepříjemné v tom smyslu,že si nedovedu představit, že bych musela vše přetáčet až třeba na 5.díl,jestli mě chápete.Moc děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Z otázky není zřejmé, jaký formát videa máte na vstupu a jaký formát chcete vypálit. Jestli máte na vstupu avi a chcete z toho vypálit také avi, tak jednotlivé díly vypalujte jako datové. Jestli vypalovat najednou nebo jako multisekvenční musíte vyzkoušet. Všechny přehrávače se nechovají stejně. Správně by měl být disk uzavřený. V menu, které vytvoří přehrávač si pak vyberete díl, který chcete přehrát.

Další odpovědi
janek66

Vícesekční vypalování je „zapeklitá věc“. Občas způsobuje takové a podobné problémy.Vždy je lepší DVD vypálit najednou.

RomanP

Ve většině případů neznají stolní DVD přehrávače pojem více sekvenční soubory DVD. Ono se ani nedoporučuje vypalovat na DVD media formou Povolit pozdější přidání dat. Nemusí to později DVD mechanika vůbec rozpoznat