Více programů na telce

MDobrý den. Potřebuji poradit. Koupili jsme před rokem barák, takže jsem utratili několik milionů. Máme anténu, tím pádem máme jen 12 programů. Stálo to 20 tisíc. Kolik by stálo více programů? Co se má proto udělat? Nemáme ted' moc peněz…
Doplňuji:
Terry, jakej rozvod? Já jsem spokojená s manželem! :)

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli jste tak nadšení diváci, že vám nestačí 12 programů, tak jste udělali chybu, když jste investovali 20 tisíc do antény, kteá vám víc programů nemůže příjmout. V Čechách vysílají smysluplně tři multiplexy, které nejspíš přijímáte a k tomu stačí anténa za pár stovek. Jestli chcete víc programů, budete se muset zařídit na satelitní příjem nebo kabel.

Další odpovědi
kenyrts

Myslím,že 260Kč měsíčně není zase tolik,nebo ano?

http://cz.digi­.tv/?skip=1

Zdroj: http://cz.digi­.tv/programove-baliky/zakladni-balik.html

Drap

Pořídit si satelit, nebo nechat zavést nějakou kabelovku.

terry

Naprosto souhlasím s Hlada.
Něco prostě nechápu.
Několik milionů do baráku, několik desítek tisíc do antén.rozvodu a pak nemít pár set měsíčně na další TV kanály.