vice pismen najednou ??

rkdyz zmacknu treba w napise mi to wuierr kdyz zmacknu s napise mi to jksadff¨ůlkj par dalsich pismen taky nevite co stim je ???
Doplňuji:
je to ntb !! :( nevim co stim je nejak se to podelalo

Odpovědi
Funna

nejspíš máš vadnou klávesnici…buď ti tam něco nateklo, nebo napadalo, nebo je prostě po smrti…

arygnoc

novú klávesnicu.

česílko:
to si robíte srandu, že :))
klávesnicu som rozoberal, keď stávala vyše 1000 Kč, ale teraz?

v podstate používam klávesnicu (externú k nb) jednorázovo – zmiznú písmenka, začne sa zasekávať alebo inak blbnúť, kúpim novú (najlacnejšia za 30 Kč mi vydrží cca 6 mesiacov).

anonym

Arygnoc, kupuji si programovatelné , takže nejen klávesnice, ale i myš, joypad. Není to levné a klávesnice slouží už přes 10 LET

arygnoc

tak to nevyužijem.
potrebujem na písanie (a že toho napíšem!), na programovateľné veci používam makrá.