Jaký máte názor na „zvláštní otázky“? Více v doplnění.

při porovnání s jedním z webů, který je založen na stejném principu otázek, odpovědí atd., se mi zdá, že se zde ve větší míře inzerují otázky, které bych zařadil do kategorie hloupých, zbytečných, nikomu neprospěšných. Možná by stálo za to založit kategorie pro tento druh, aby bylo možné snadněji filtrovat. jsem tu pár dní, funguje zde aktivně nějaký admin?

více než zvláštní otázky vs. admin

Nejlepší odpověď
klumprt

Kvalitu a hlavní směr Odpovědí určují pouze uživatelé. I kdyby admini jeli v nepřetržitém provozu, mohli by to jen stěží nějak významně kormidlovat. Jeden troll může mít větší vliv než tři admini dohromady. Příliš aktivní administrování by mohlo způsobit odliv uživatelů a zánik Odpovědí.

Další odpovědi
mosoj

Máš pravdu, ale nic s tím neuděláš. Rozumní se stáhnou do pozadí, nebo odejdou a excelují zde přiblblé, primitivní a naivní otázky. Vezmi ale na vědomí jako nováček, že zde existují uzavřené skupiny, které spolu korenspondují mimo Web, nebo v soukromé poště, domlouvají se koho podrazí a pod. Hlavní dění je mimo web !!

Hodně uživatelům to vyhovuje. Nicméně návštěvnosti webu to svědčí.

ReHu

I když se založí spešl kategorie, není záruka, že se do ní budou vkládat otázky, které tam patří.

Admin to nestíhá.

A když vidím, že nemáš tolik slušnosti poděkovat palcem za odpovědi na tvůj dotaz, tak se této otázce ani nedivím.

anonym

Tady je to nastaveno takhle,jiný web není založen na stejném proncipu!
Admin tu je,ale né furt.
Hloupé mi připadá to,cos napsal.