Avatar uživatele
anonym

Jaký máte názor na „zvláštní otázky“? Více v doplnění.

při porovnání s jedním z webů, který je založen na stejném principu otázek, odpovědí atd., se mi zdá, že se zde ve větší míře inzerují otázky, které bych zařadil do kategorie hloupých, zbytečných, nikomu neprospěšných. Možná by stálo za to založit kategorie pro tento druh, aby bylo možné snadněji filtrovat. jsem tu pár dní, funguje zde aktivně nějaký admin?

více než zvláštní otázky vs. admin

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3200 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Kvalitu a hlavní směr Odpovědí určují pouze uživatelé. I kdyby admini jeli v nepřetržitém provozu, mohli by to jen stěží nějak významně kormidlovat. Jeden troll může mít větší vliv než tři admini dohromady. Příliš aktivní administrování by mohlo způsobit odliv uživatelů a zánik Odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Máš pravdu, ale nic s tím neuděláš. Rozumní se stáhnou do pozadí, nebo odejdou a excelují zde přiblblé, primitivní a naivní otázky. Vezmi ale na vědomí jako nováček, že zde existují uzavřené skupiny, které spolu korenspondují mimo Web, nebo v soukromé poště, domlouvají se koho podrazí a pod. Hlavní dění je mimo web !!

Hodně uživatelům to vyhovuje. Nicméně návštěvnosti webu to svědčí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

I když se založí spešl kategorie, není záruka, že se do ní budou vkládat otázky, které tam patří.

Admin to nestíhá.

A když vidím, že nemáš tolik slušnosti poděkovat palcem za odpovědi na tvůj dotaz, tak se této otázce ani nedivím.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tady je to nastaveno takhle,jiný web není založen na stejném proncipu!
Admin tu je,ale né furt.
Hloupé mi připadá to,cos napsal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek