Avatar uživatele
ivzez

Víc takových útěků!! Co říkáte?

Viz článek:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/370470-podvodnik-utekl-z-ceska-kvuli-desetiletemu-vezeni-v-brazilii-vyfasoval-16-let.html

Myslím, že by se podvedení odškodnění nedočkali
ani v případě, že by byl podvodník souzen u nás …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, brillant, marci1, anonym, Agneta, gecco, zzzlatokopka, anonym před 3256 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

„Spravedlnost hledí, aby každému bylo dáno, co mu patří.“ 🙂
Cicero

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Špatně, ty dva případy by se měly oddělit. Za tamní trestné činy soud a případně trest tam, pak vydat sem a soud a případně trest zde za zdejší trestné činy. Takto se prostě zlegalizují výnosy z trestné činnosti a poškození nemají šanci dostat se ani k části svého majetku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Je sympatické, že jeho ´cezený vzduch´ zaplatí daňoví poplatníci jiného státu.
Z hlediska přirozené ´pomstychtivosti´ i to, že komfort tamní basy nelze srovnávat s komfortem basy u nás (tedy – předpokládám – ještě, ťukyťuk, jsem nebyl ani v jedné).
Na druhou stranu je škoda, že po odsezení tamního trestu nebude souzen ještě i u nás…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Ivzez můj názor je, že by bylo dobré, aby šel sedět dokud se prachy nenajdou/nevrátí. To by se jimm to pak nevyplatilo.

Já když občas čtu, že za 50mega dostane 5 let, na půlku je doma, no to bych si 2 a půl roku odseděla na levé noze, dyť s těma prachama je v base král:-(((

Tresty jsou u nás bídné, i za korupci bych podmínky úplně zatrhla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dostal co zasloužil a ještě navíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Asi tak…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek