Já na tyhle kraviny,co tahají z lidí peníze nevěřím,pokud chcete vibrovat a zároveň u toho hubnout,zajděte na stavbu,až tam budou bouchat žábou dlažbu a pomožte jim. Zaručuji Vám,že se Vám tělo zpevní a pokud bude takové vedro jako bylo,tak i pár kilo vypotíte,nic za to nezaplatíte,dokonce bude zaplaceno Vám.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 454 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 144 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |