dust8

Ví, že na ní pořád myslím?

Jenom tak přemýšlím nahlas. Jde o jednu mladou sladkou herečku. ;)
Nebere mi telefon no. Asi má jiného ctitele zrovna, ale já si počkám, protože nespěchám.

Nejlepší odpověď
Jahudka27

Jelikož vaše mladá sladká herečka neovládá telepatii, tak předpokládám, že asi o tom neví a měl byste se s ní jinou formou spojit. A pokud ne, tak vás zklamu, ale má nejspíše jiného amora.