Lumpy

Ví tu někdo co je Planckův čas?

Já to vim a nechci ňáký odkazy, ale chtěl bych vědět kolik lidí to aspoň tuší.(Ale nemyslim aby ste se koukli třeba na wikipedii anebo něco podobnáho:))

Nejlepší odpověď
tom004

Viz odkaz

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Plan­ck%C5%AFv_%C4%8Das

Další odpovědi
Děda Louda

Definici už asi (samozřejmě zcela určitě) nevypotím, ale povědomí mi našeptává, že Planckovy jednotky se užívají v učených hovorech v souvislosti s vymezením hranic platnosti oboru tzv. klasické fyziky.

skarabeus

Planckův čas je časový interval