Lurius

Ví se o nějakých dílech nejslavnějších autorů, která jsou v osobním vlastnictví a nikdy nebyla zřejněna?

Třeba knihy nebo skladby

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že ano, zejména v případě obrazů, fotografií a některých dočasně utajených dokumentů. Stále se nacházejí nové. Buď jsou ve vlastnictví rodiny nebo si autor zveřejnění nepřál nebo se vyhrabou odněkud z archívu či pozůstalosti.

Další odpovědi
Zvidatel

Možná něco bude v papežském tajném archivu. Obsahuje různé hodnotné a staré spisy, a nejen spisy. Různé vzácnosti. Myslím si, že tam bude i něco, co veřejnosti známo není, co nikdy nebylo publikováno. Nemyslím tím ale žádné konspirační teorie.