Ví se, kdo dabuje tím výrazně zkresleným hlasem, který umí zvedat tlak, toho zeleného ufouna Alzáka?

Není to ještě upraveno přes počítač v nějakém programu? Takhle podobně nejspíš opravdu mluví emzáci?

PS: Omlouvám se těm, kterým ten hlas zpříjemní vždy den a náladu, protože já pozoruji spíše zvýšenou agresivitu svého okolí. ;) :D

Nejlepší odpověď
annas

Před 10 dny otázka
Proč je ten mimozemšťan z Alzy zelenej?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-ten-mimozemstan-zelenej-z-alzy

„Vzhledem k vizáži a protivnému hlasu dabéra Bohdana Tůmy a originálnímu vystupování v reklamě vstoupila tato postava do povědomí diváků. “

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Alza.cz
" Díky masivním kampaním a výraznému způsobu komunikace nebylo možné jej přehlédnout ani přeslechnout (hlas mu propůjčuje známý dabér Bohdan Tůma."

Další odpovědi
cochee

Gecco, fail. Je to Bohdan Tůma a dokonce i ve slovenštině. (Mimochodem, vzpomeňte si, pokud vám hlas zeleného syfla někoho připomíná, jak mluví Cartman ze Southparku – taky Tůma.)

pepe88

Mě to připomíná jednoho známého který kombinuje travu,alkohol,a antidepresiva.

Radius

Ano, dabuje ho Bohdan Tůma, byl o tom pořad v TV. Jinak ty reklamy s ním zná téměř každý a líbí se to dětem (třeba když zelený mimozemšťan rozbíjí kladivem starou televizi a mluví o nové TV).

gecco

Patrik Hezucký – http://www.osob­nosti.cz/patrik-hezucky.php
A myslím, že je to opravdu jeho hlas (počítačem neupravený)…
😉
cochee – fakt??
:-O
Sááákryš – tak to se omlouvám za dezinformaci, já měl zato, že je to Hezucký, už vlastně ani nevím, proč…
😉