Mortin

Ví rodiče o čem si povídáme s psycholožkou ?

Chtěl bych zajít k psycholožce, ale nevím jestli psycholožka neřekne rodičům o čem jsme si povídali. Nevíte ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Ježíš, proč by jim to měla vyprávět? To myslíš, že nemá nic jiného na práci, než po práci ještě někde něco trousit. Jen si představ, kolik toho za ten den musí vyslechnout atd. Prostě můžeš být v klidu. A určitě je lepší problém rozebrat s odborníkem, než vymejšlet třeba nějaký kraviny.

Další odpovědi
arachis

Ne. Můj syn taky byl u psychol. a neřekla mi nic. Jen jsem se zeptala,zda je jeho problém,se kterým se svěřil nějak závratný,co bych měla jako rodič nenápadně řešit a ona řekla,že ne,že je vše O.K.

lexx

když jim to neřekneš tak ne

anonym

Otázka je položena dosti záludně.
Jak můžou vědět rodiče co ty si povídáš s psycholožkou?
Psyco by měla být diskrétní.