Avatar uživatele
irij

Ví někdo proč moje otázka týkající se Santaklause byla přesunuta do aktualit???!!!

Doplňuji:
Email nepřišel, někdo si hraje a myslím si o něm , že je pěknej v.., že to tak musím říct i o Vánocích.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: irij

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst, anonym, hanulka11 před 4844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Přišel ti od admina mejl o tom, že to přesunul? Pokud ano, rozhodnul tak administrátor. Pokud ti mejl nedošel, přesunul otázku některý uživatel, který si zde rád hraje na přesuny.
Já ho mít při ruce, tak mu takovou trefím, že se vrátí s botama od sněhu a banánem v ruce.
Já bych tu možnost přesunu zrušil a ať si každý hledí sebe. Když se mu to nelíbí, ať mi...... nebo vlastně tak ať to nečte. Bohužel jsou zde tací, co rádi tímto způsobem rýpou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Mně také někdo občas přesune otázku, smaže odpověď i otázku, převezme ji a vloží ji znova jako anonym.

Nic s tím nenadělám, neřeším to a nikoho nenapadám.

Ptala jsem se admin. na přesun otázek a dostala odpověď, že každý přesun musí admin. schválit. Projeví se to tím, že odepíší body.

Teď jsem si četla vaši otázku – možná jste neměl uvádět, že čekáte na názory.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Možná se někomu zdálo, že je to v této době zrovna prima aktualita.
Někdy se divím co je komu do toho, proč má někdo jiný zájem se vměšovat do věcí do kterých mu nic není. Irij nelam si s tím hlavu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek