mosoj

Ví někdo kdo je kdo ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/337774-ukrajinou-zmitaji-tvrde-boje-v-donecku-zavladla-anarchie.html
Doplňuji:
Kteří jsou ti dobří? Národní garda, separatisté, gardisté nebo armáda?

Nejlepší odpověď
Quimby

Ani jedna strana z nich už není dobrá. Válčí proti sobě, byl jsem zezačátku proti Rusku před Krymem, s Krymem pořád nesouhlasím – ne kvůli tomů jestli měl bejt Ukrajiny nebo Ruska, ale těch obyvatel co tam jen žili, neprotestovali, ale nechtěli k Rusku se nikdo na nic neptal, ti separatisté chtěli k Rusku ale vzali s sebou i ostatní a to je špatně. A teď se to samé dějě na východě Ukrajiny. Ukrajinská vláda není dobrá, měli by vyhlásit volby, ale separatisté je budou zase blokovat, protože by mohli lidé nesouhlasit, oni se považují za většinu jen protože jsou nejvíc slyšet.

Další odpovědi
Drap

Dost často neví

petra15

Já moc fandím tem „separatistum“ 🙂 A Kyjev to s tou autonomií lehkovázne podcenil. Kyjev upírá mensinám jejich práva a Putin dal vedet, ze tu Kyjevskou bandu pochytá, a dá k soudu.:-)