Kroupič

ví někdo, jestli pravá „tráva“ může růst na obyčejné, normální zahrádce v Praze??? Já myslím, že to co je k vidění

je technické konopí a ne to pravé.Ale Kámoš tvrdí, že má pravou marjánu normálně každej rok na záhonku. Jde to ????

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jde dokud ho nechytnou policajti.

Další odpovědi
Fly

Myslím že ejden alebo dva malé kvetináče môžeš, ale neviem, či an to nepotrebuješ skleník alebo tak…

hanny 2

Ano může,ale ne v předzahrádce,aby nebylo viditelné strážcům zákona a ostatním lidem.5 a méně kytek sice není trestné,ale pořád je to přestupek.Místo musí být hodně osluněné a co nejblíže kvůli dennímu zalévání.

juie

jo určitě.bratránek šel na biologii a tak teď si teď taky musí pěstovat… určitě to jde

insolventni

Jde to,pěstovat můžeš,ale se s klizní ,,raděj se dvakrát rozhlídni,,,lidi sou nepřející,,:-D

tom004

Otázku jsi položil dobře,stačí jenom dopsat adresu kde bydlíš, a s chutí do práce. Policajti rádi pomohou se sklizní.

suaeda

Konopí je více druhů ale hlavní jsou 2 základní druhy.
Technické – textilní. Vlákna z něj jsou jako jedny z mála textilních materiálů odolné vůči vlhku. V minulosti se z něj dělaly např. lana na plachetnice.
Indické – to je ta problematická rostlinka, která obsahuje větší množství THC (v samiččím květenství) což chutná zejména mládeži. Jinak rostlina sama ve svém nejbližším okolí výborně likviduje mšice a proto by ji občas měli rádi i zahrádkáři ve skleníku. A samozřejmě dobré zevní léčivé účinky zejména v mastíčkách na klouby.
Další info: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­nop%C3%AD