Ví někdo jak zamezit aktualizaci intern. prohl. Opery?

v 11. verzi totiž nepracují gesty myší tak správně. Při spuštění Opery vyskočí cedule
http://img.na­dapenny.com/t20/103­64/nadap164058989­190230.jpg

a musím odmítnout jinak bych ji musel znovu přeinstalovat na 10.60. Vím že program OperaUpgrader je ve složce Temp, sebral jsem práva systému, přesto to zas chce vnutit novou verzi.

Odpovědi
Aznoch

V Opeře by to mělo jít snadno: Nástroje → Nastavení… → Pokročilé volby → Zabezpečení a nyní úplně dole řádek „Automatické aktualizace“ – vybrat požadované chování.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz