kablik

ví někdo

jak se vyrábí sardinky? nebo alespon nějaky odkaz, zkouším kde co ale nikde nic, zatím díky

Nejlepší odpověď
Retko

Ahoj. Nasel jsem to v serialu „Jak se to dela“, na ktery se postupne divam. Ale k sardinkam jsem se jeste nedostal.

Ale myslim ze to bude prave nazorny a neco ti to o tom rekne.

Koukni se sem, viz zdroj., tady si to muzes stahnout, konkretne 10 dil 11 řady.

Zdroj: http://tracker­.cztorrent.net/to­rrent/how-its-made-jak-se-to-dela-cz-se11/45482

Další odpovědi
COVERENDER

Maso sardinek je po vykuchani vystaveno tlaku 100–400 Mpa, pri teplotě 4–20 stupňů po dobu 30ti minut a poté „zakonzervovano“. www.vscht.cz/ktk/www_­324/studium/kon­zervace/texty_xml/vy­soky_tlak.xml