mišulík

Vhodný program k úpravě, vložení jiného zvuku či střihu videa??

Nejlepší odpověď
Bedy

Windows Live Movie Makerr, co se dá doinstalovat do Windows 8, jde i do Windows Vista a Windows 7. Mohu doporučit. Ke stažení z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-live/essentials
Jinak nemusíte instalovat ty další programy z toho balíku jako Live Mail, Live Writer apod. Určitě neinstalujte Live Toolbar (Bing Bar), ten akorát zbytečně zpomaluje internetový prohlížeč.

Ve Windows XP taky není špatný ten předinstalovaný Windows Movie Maker, co najdete ve Startu. Ovšem ten nový tam už nedoinstalujete.

Další odpovědi
vivatisCZ

Doporučuji Windows Movie Maker na Windows 8. 🙂 Daleko lepší než předešlé movie makery, možnost HD videí, taktéž výměna zvuky a jednodušší střih :)