Vhodny notebook na hrani her

Budu kupovat novy pocitac. Mate nekdo ty herni typy? Daji se na noteboocich dobre hrat hry nebo se to za chvili prehreje? Bratr mel Asus s nvidii a po hodine se mu prehrival tak, ze se vypinal. Pro notebook hraje mobilita a mensi naroky na misto, ale porad se obavam o vykon.

Odpovědi
Lucimia

Na hraní je samozřejmě lepší počítač. Pokud chcete notebook (vyhovuje vám v jinych kvalitách jako je mobilita)je potřeba výkonný procesor, nejlépe vícejádrový a výbornou grafiku, abyste mohl hrát. Ale také záleží na hře, protože každá hra má jiné nároky. To si u každé hry také přečtete. Některou hru to vezme skvěle, jinou to bude přelouskávat pomalu. Pokud chcete pařit od rána do večera, je skutečně lepší počítač. 🙂