postcd

Vhodné jméno pro diskuzní fórum

ahoj, chtěl bych založit diskuzní fórum na téma pokecu o rodině, vztazích, rozvoj osobnosti. chtěl bych ho nazvat jedním slovem a nebo dvěma velmi krátkými, třeba do 8 znaků. napadá vás nějaké slovo, výraz? podmínkou je že doména .cz s tím výrazem nesmí být obsazená. Např.: potlach.cz, pokec.cz rozvojosobnosti.cz povidani.cz. nějaké slovo charakterizující život, společenský život, rozvoj osobnosti

Odpovědi
Elk

Index – tam předse vysokoškoláci dostávají známky za všeobecné znalosti. Navíc má Index daleko víc významů a jestli se to ukáže jako dobrá doména, tak je to pak už jedno. Mazdar!

anonym

socialem

zjentek

diskuse.cz

marci1

Rodina a Ty.