Gerda

Neznáte hru pro šest dospělých lidí?

Dobrý den,

neznáte nějakou hru, která by bavila šest dospělých lidí, přesněji tři manželské páry? Jejic kritéria jsou:

  1. Nechtějí kreslit, dělat pantomimu, nedejbože něco ještě náročnějšího a vlastně se vůbec nechtějí zvedat od stolu.
  2. Nemůže to být lingvistická hra, protože se bude v průběhu mluvit několika jazyky a ačkoliv si všichni rozumí, někteří ovládají češtinu více a někteří méně, tudíž by jim to nebylo příjemné.
  3. Hra nesmí mít složitá a dlouhá pravidla (přípravu klidně ano). Nevadí trocha strategie, ale něco jako Monopoly nebo Osadníky by fakt nepřekousli.
  4. Hra by neměla být akční. Ani rychlá.
  5. Hra by je měla pobavit, ale nesmí být sprostá ani nevhodná.

Děkuji z odpovědi!

Nejlepší odpověď
anonym

Flaška.

Další odpovědi
luky.1986

Machacka na zacatek.. Dej do google machacek kostky. Po par panacich (locich piva, vina) se uvolni atmosfera. Pak pokracujte necim jinym:)

marci1

Doporučuji „Člověče nezlob se“. My se u toho nasmějeme! 🙂

BANAN93

já rád hrál business nebo dostihy (je to vlastně to samé)- vždy jsem byl hamoun a všechny vydrancoval :D ale pro 6 dospělých nevim nevim :D zahrajte si poker texas holdem a dejte že určitý počet žetonů bede mít hodnotu třeba 100,– poker bez peněz ztrácí kouzlo

anonym

Při takováchto požadavcíc doporučím hru Mikádo.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=hra+mik%C3%A1do

ivzez

Souhlasím s Jugarem:

Za těchto podmínek Mikádo, domino, kostky apod.