timida

VĚZNICE STRÁŽ POD RALSKEM-ZKUŠENOST

PROSÍM VÁS VÍ NĚKDO NĚCO O TÝ VĚZNICI NEBO TAM NĚKDO MÁ NĚJAKÉHO ZNÁMĚHO?DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­souzeni.estran­ky.cz/clanky/co-prinesla-media/o-veznicich-a-vykonu-trestu

Nikdy neříkej nikdy.
Ale doufám,že budu ušetřen.SKUTEČNOST bude jistě daleko,daleko hor­ší.

Další odpovědi
dabel

Věznice Stráž pod Ralskem neni nic moc mám tam manžela!

satanica

Nadutí, náladoví dozorci i v té nejlehčí skupině, často mění pravidla, co se smí a nesmí v jaké poště posílat, doslova si to užívají, mám tam přítele už dva roky. Studenti na praxi jsou aktivní až přehnaně a důležití až hrůza, dovolují si i na návštěvy dělat ramena, nikdy nevím, co můžu poslat a co ne, bojím se poslat i noviny, že mu je vezmou. Staré, omšelé, nevábné, budovy, nikomu to nepřeji zažít zevnitř.