Petra B.

Věznice Pouchov – zkušenost

Ahoj,má někdo zkušenost s tímto vězeňským zařízením??
Doplňuji:
chtěla bych vědt,jak to tam chodí a zda je pravda,že z pouchova nechtějí pouštět na půlku

Nejlepší odpověď
Údržba

Ahoj na Pouchově jsem byl 6 měsíců a co se týče tvé otázky tak ti na ní odpovím a dám ti zároveň radu.Dle mého tam máš někoho blízkého,kterého chceš mít co nejdříve doma.Tak za prvé jakýkoliv odsouzený,který chce něco od věznice tak si musí položit otázku co té věznici dal zda pro ni pracuje i ve svém volném čase a dokáže si vytvořit dobré jméno,že se na něj může vychovatel atd. spolehnout a ať ze sebe vydá maximum.Na lidi co jsou tam s ním na ty ať se vykašle co říkají.Musí si jít za svým tak jako jsem si šel já a jezdil jsem každý měsíc domů.Věznice Pouchov je obklopená profesionálními pracovníky,kteří přistupují k odsouzeným jako k lidem a né jako ke zvířatům co jsou označeny čísly!Pouchov je VIP VĚZNICE takže shrnutí zní dáš věznici maximum ze sebe ty tak ona ti to vrátí např. tím že tě pustí na půlku domů!Jestli ještě něco potřebuješ tak mi napiš a další věc je ta ať nekonfiduje tudy cesta nevede a takových lidí se muklové okamžitě zbaví!!!!!Jo a ten idiot co tam píše,že tam je všechno tak ať si to nechá pro sebe,protože tímhle se basy zadírají a na to,že má něco za sebou tak se chová jako M…A tu zkratku ti nebudu vysvětlovat on,když si to přečte tak ví co to znamená Ahoj Honza

Další odpovědi
kavon

je to všude stejný jen záleží v jaké skupině je zařazen. dnes je kriminál tábor a zabitý čas neboj není to jak všichni říkaji

Boooh

Je to pravda, opravdu tam na půlku nepouští … v Pouchově se vpouští pouze mezi půlky

ahoj je pravda že na pulky tam pouští opravdu malo me pustily na pulku take a to jsem se uplně divil protoze jsem bil zavrený výckrat asi aby byl klyd a kazdy si myslel že ma také sanci. Do pulek si tam davají akorát buzeranti a fetaci za drogy takže náke keci co se říkají venku blbosti byl jsem v deviti techto zařízeni a nikdy se tam nic takového nestalo pouchov neni vezeni nejsou tam na oknech ani mříže mužeš bit cely den venku muzeš sportovat atd a jezdilo se tam za mne i na vykend domu jidlo stalo za houby ale z venku pokud tam pracujes pritahnes vse takze peckaa pokud tam nekoho mas což asi ano jinak by te to nezajimalo tak je tam jen jeden plod uplne obycejny neco jak je na zahradkach akorat ma tri metry tak tam chodily znamy a kecaly s muklama hlavne davej pozor na vzchovatele ty te vyzenou a vecer bachar je tam vzdy jeden +vychovatel aspon to tak bylo a asi bude zatim ahoj

anonym

Osobně ne,ale co není,může být.

Zdroj: http://www.ace­.cnx.cz/vvhk/cz­.php

1popelka1

Díky bohu ani s Pouchovem, ani s jiným takovým zařízením, ale pár let jsem bydlela vedle ženské věznice… nuda, nikdo neutekl. Jen se občas někdo mihl v oranžovém overalu.