_136

Vezmou mi řidičský průkaz doklady od vozu s spz a dostanu pokutu když vyjedu na silnici s tímto upraveným favoritem?

Odpovědi
nyjono

Možná dostaneš pokutu, za to, že ses nenaučil česky. Jak ses učil pravidla silničního provozu, když neznáš pravidla českého pravopisu?

Kavkaz

Auto musí mít po technické kontrole odpovídající a legální šířku pneumatik a kol (je to ve velkém techničáku)
Bacha na konstrukci výfuku, a změny software řídící jednotky motoru. Jestli auto dělá větší dým neprojde na technické na emisích.
Nejlépe uděláš když s tím zajdes na technickou hned nebo jen pěšky a ať ti řeknou sami.
Pokud tam zajedes s původním stavem a doma si vše dáš zpět tak když budeš v dopravní nehodě tak nepočítej s pojišťovnou, protože budeš mít domácí tuning.

cukrar

Dostanete pokutu, informují Vás, že máte oznámení v registru, že vozidlo je omezena technická způsobilost, techničák Vám nechají, ale musíte jít na technickou. Když Vás chytí třeba zítra, Vy jezdíte stejně, pak klidně i zabaví vozidlo.
Dnes se již nebere techničák, jen se to zanese do registru.